Wystartuj z nami
PL
GRAPHIC DESIGNER
Stań na wysokości zadania!
CO CIĘ CZEKA NA ATOMOWYM POLIGONIE?
  • To, co lubisz najbardziej – kreacja
  • Tworzenie projektów graficznych, materiałów promocyjnych (w tym katalogów, ulotek, banerów, itp.) oraz kreacji graficznych do social media
  • Przygotowywanie materiałów do druku
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych oraz innych materiałów marketingowych i promocyjnych
  • Tworzenie identyfikacji wizualnej marki

DO KOGO MIERZYMY?
  • Min. 2 lata doświadczenia popartego portfolio
  • Znajomość wszystkich skrótów klawiszowych w Photoshopie, InDesignie i Illustratorze ;)
  • Wiedza z zakresu przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • Głowa pękająca od pomysłów i serce pełne zapału

TRAFIONY (NIE)ZATOPIONY, CZYLI CO OFERUJEMY USTRZELONYM:
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Odpowiedzialne i kreatywne stanowisko pracy, pozwalające wykazać się inicjatywą
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie portfolio.

Chcesz być częścią naszej załogi, ale nie znalazłeś odpowiedniego ogłoszenia?
Trafiony (nie)zatopionY
czyli co oferujemy ustrzelonym
Pracę przy projektach
dla znanych marek
Pakiety
motywacyjne
Zgrany zespół
ambitnych ludzi
Pewne i atrakcyjne
wynagrodzenie
Dużą
samodzielność
Kosmiczne możliwości
rozwoju